Ferie zimowe 2020 w gminie Krzanowice

0
Ferie zimowe.
Ferie zimowe

Miejski Ośrodek Kultury w Krzanowicach w czasie ferii zaprasza na różnorodne zajęcia, przedstawienie, turniej i wycieczkę.

13.01.2020 r. – Dom Kultury w Bojanowie, przedstawienie „Lodowa kraina”, godz.16:00, wstęp wolny.
Po raz kolejny teatr KRAK-ART zaprasza do Domu Kultury w Bojanowie na przedstawienie, tym razem będzie to „Lodowa kraina”. Przedstawienie oparte na motywach filmu animowanego pod tym samym tytułem.

- reklama -

14.01.2020 r. – Dom Kultury w Krzanowicach, „Niech żyje bal!”, tworzenie masek karnawałowych + biwak nocny, godz. 18:00, wstęp wolny.
Zima to także czas karnawału, dlatego nie może zabraknąć warsztatów plastycznych i tworzenia prawdziwych masek karnawałowych… z których później powstanie wystawa. Po warsztatach zaplanowane są gry, zabawy oraz biwak nocny.

16.01.2020 r. – Dom Kultury w Borucinie, warsztaty origami, godz. 10:00, wstęp wolny.
Origami, czyli sztuka składania papieru pochodząca z Chin, rozwinięta w Japonii. W czasie warsztatów uczestnicy stworzą własne figurki oraz poznają podstawowe zasady tworzenia origami.

20.01.2020 r. – Dom Kultury w Krzanowicach, „Dbajmy o zwierzęta zimą!”, budowanie wspólnego karmnika, godz. 10:00.
Krótka prelekcja dla najmłodszych jak dbać o zwierzęta zimą, tworzenie szyszek z nasionami dla ptaków, budowanie wspólnego karmnika, który następnie zostanie umieszczony na skwerze na krzanowickim rynku.

23.01.2020 r. – Dom Kultury w Krzanowicach, turniej tenisa stołowego w kategorii OPEN, godz. 10:00.
Turniej tenisa stołowego w kategorii OPEN, w którym może wziąć udział każdy adept tenisa stołowego.

24.01.2020 r. – wycieczka do kina IMAX w Katowicach oraz aquaparku w Tarnowskich Górach, wyjazd ok. godz. 8:00, cena: 80,00 zł/osobę.
Jednodniowa wycieczka do Katowic na seans filmowy w technologii IMAX a także do wodnego parku rozrywki w Tarnowskich Górach.

ferie krzanowice

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here