Ewelina Kozub z Lubomi zrobiła furorę w The Voice Kids

0
Ewelina Kozub
The Voice Kids

13-letnia Ewelina z Lubomi wystąpiła w telewizyjnym show na antenie TVP2. Swoje fotele odwrócili Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Dawid Kwiatkowski.

– Ewelina Kozub ma 13 lat i mieszka z rodziną w Lubomi. Uśmiechnięta i radosna, pewna siebie nastolatka. Żywiołowa i spontaniczna. Śpiew to jej wielka miłość, na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Ewelina marzy o własnym programie telewizyjnym, w którym prezentowałaby i testowała różne gadżety – czytamy w opisie programu.

- reklama -

Nastolatka wykonała w programie utwór Jessie J pod tytułem Masterpiece. – Ależ ona ma moc! – zachwycał się prowadzący Tomasz Kammel.

– Oficjalnie mogę ogłosić, że jestem w drużynie @tomsoniziofficial i @alekbaron !! KOCHAM WAS CAŁYM MOIM SZALONYM SERCEM! – napisała na swoim instagramie Ewelina.

Ewelina śpiewa już od kilku lat, występowała na licznych konkursach i przeglądach. W 2018 roku zaśpiewała podczas Koncertu Kolęd i Pieśni Bożonarodzeniowych autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów w Raciborzu, który relacjonowaliśmy na portalu. Wtedy po raz pierwszy udział wzięli wokaliści z utworzonego przez Elżbietę Biskup Studia Muzyki, Piosenki i Teatru ARS w Pietraszynie. Wokaliści zaśpiewali pieśń „Hej kolędo”, a jedną z dwóch solistek była właśnie Ewelina Kozub, która wykonała pastorałkę „Pani Zielonooka”.

Emilia Franica i Ewelina Kozub fot. Anna Łapka

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here