Warsztat z Patrycją Chomiczewską na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA]

0
Warsztat z Patrycją Chomiczewską na Zamku Piastowskim
Warsztat z Patrycją Chomiczewską na Zamku Piastowskim

Uczestnicy spotkania nauczyli się, jak zarządzać stresem czy czerpać radość z dnia codziennego.

„Zarządzanie stresem. Odnajdź w sobie siłę wewnętrznego spokoju” – to tytuł warsztatu, który poprowadziła Patrycja Chomiczewska, certyfikowany trener mentalny Jakuba B. Bączka, sportowiec, nauczyciel jogi i pływania, 4 marca na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

- reklama -

Patrycja Chomiczewska to założycielka Hobby Sport, wielokrotna mistrzyni Polski w biegach górskich oraz uczestniczka mistrzostw świata w biegach górskich na Alasce. Ma dwójkę dzieci, szczęściara z wyboru.

Spotkanie było adresowane do sportowców, uczniów, rodziców, menadżerów, seniorów itp., czyli podsumowując – do każdego mieszkańca powiatu. Uczestnicy nauczyli się, jak zarządzać stresem, jak poradzić sobie z szalejącymi emocjami czy czerpać radość z dnia codziennego. Wzbudzili w sobie więcej akceptacji dla tego, co przynosi życie, doświadczyli mocy wewnętrznego uśmiechu, nauczyli się, w jaki sposób dbać o siebie, by doświadczać więcej spokoju, a także poznali techniki wybitnych sportowców, aby zachować spokój przed najważniejszymi zawodami.

fot. Zamek Piastowski
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here