Piłkarze apelują do kibiców o pozostanie w domach

0
Piłkarze
Fot. FB/Kamil Glik, FB/Grzegorz Krychowiak, FB/Robert Lewandowski

Rośnie liczba zakażonych koronawirusem w Polsce i na świecie. Do tej pory (13.03) potwierdzono 58 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w naszym kraju, wczoraj jedna osoba zmarła. Piłkarze reprezentacji Polski zabrali głos, apelując do swoich kibiców, aby pozostali w tym czasie w domu.

Rober Lewandowski napisał do swoich kibiców, prosząc ich o rozwagę. Szczególnie zwrócił się do ludzi młodych.  – Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas – napisał w mediach społecznościowych.

- reklama -

[PL]Moi drodzy,przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach.Dotyczy…

Publiée par Robert Lewandowski sur Jeudi 12 mars 2020

 

Taki apel do kibiców wystosował także Grzegorz Krychowiak. Jak napisał, obecna trudna sytuacja to test na naszą odpowiedzialność. – Wielu moich fanów to ludzie młodzi. Wam może wydawać się, że zamknięcie szkół, to przedłużone ferie. Tak nie jest. Zostańcie w tym czasie w domach. W ten sposób ochronicie siebie, ale również innych – czytamy.

Obecna trudna sytuacja to test na naszą odpowiedzialność. Wielu moich fanów to ludzie młodzi. Wam może wydawać się, że…

Publiée par Grzegorz Krychowiak sur Jeudi 12 mars 2020

Pochodzący z Jastrzębia-Zdroju Kamil Glik stwierdził, że piłka nożna schodzi dziś na dalszy plan. – Drodzy kibice mierzymy się z sytuacją bez precedensu. Odwoływane są mecze, zamykane szkoły, teatry i inne miejsca publiczne. Dlatego tak ważne, abyśmy w tym trudnym czasie słuchali tego co jest zalecane nam wszystkim. Wiadomo piłka nożna w naszym życiu jest bardzo ważna, ale dziś schodzi na dalszy plan. Dlatego zostańcie w domach, oglądajcie mecze w telewizji, a nie spotykajcie się pod stadionami. Tylko w ten sposób wykażecie się odpowiedzialnością i nie będziecie narażać siebie ani innych na niebezpieczeństwo. A normalna piłka wróci. Jak szybko? To zależy właśnie od nas samych – napisał piłkarz.

Zobacz także:
Kolejne wydarzenia w powiecie raciborskim przełożone lub odwołane [AKTUALIZACJA]
Szpital w Raciborzu przekształcony w szpital zakaźny
Czas wolny od lekcji to nie czas spotkań. Główny Inspektor Sanitarny apeluje

/oprac. c/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here