Michał Fita zwraca się do przedsiębiorców w związku ze skutkami epidemii

1
fita
Michał Fita, zdjęcie archiwalne

Prezydent Dariusz Polowy zlecił wiceprezydentowi Michałowi Ficie przygotowanie do środy realnej i możliwej do realizacji propozycji dla przedsiębiorców.

– Przez znaczącą większość swojego życia zawodowego prowadziłem działalność gospodarczą. Doskonale zdaję sobie sprawę przed jakimi wyzwaniami, trudnościami i niewiadomymi stają obecnie raciborscy przedsiębiorcy. Rezultaty i skutki pandemii są na dzień dzisiejszy bardzo trudne do przewidzenia. Informuję państwa, że władze Raciborza nie zostawią Was samych i pomożemy lokalnemu biznesowi na miarę naszych możliwości – pisze Prezydent Miasta Racibórz Dariusz Polowy.

- reklama -

Dariusz Polowy zlecił wiceprezydentowi Michałowi Ficie przygotowanie do środy 25 marca, do godziny 15.00 realnej i możliwej do realizacji propozycji dla przedsiębiorców. Propozycja ma być oparta na analizie możliwości finansowych Miasta Racibórz. Rezultat pracy wiceprezydenta zostanie poddany ocenie przez lokalny biznes na posiedzeniu Rady Gospodarczej, której posiedzenie przewiduję na czwartek 26 marca w formie wideokonferencji.

Szanowni przedsiębiorcy‼️
Zdajemy sobie sprawę z trudności z jakimi przyszło Wam się dzisiaj mierzyć. Miasto rozważa jakie możliwości zastosować dla przedsiębiorców w ramach wsparcia. Możliwości gminy są w tym zakresie dość ograniczone, jednakże chcemy wyjść na przeciw waszym oczekiwaniom.

W związku z powyższym zwracam się do Państwa z prośbą, abyście na adres mailowy: [email protected] przesłali swoje potrzeby i pomysły, w jakim zakresie moglibyśmy Wam pomóc.

Proszę abyście swoje stanowisko przesłali do wtorku 24.03.2020 do godz. 18:00. Powyższe zapytanie kieruję bezpośrednio do przedsiębiorców, Konsultacyjnej Rady Gospodarczej oraz radnych Rady Miasta Racibórz – napisał Michał Fita.

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here