Gabriel Hayuno z Indonezji na saksofonie dla Raciborza i Raciborskiego Centrum Kultury [WIDEO]

RCK
Gabriel na saksofonie a Tomasz Behra i Marek Kuder na pianinie wspólnie stworzyli niezapomniany koncert w Raciborzu. Fot. RCK

Gabriel Hayuno z Indonezji, który prawie rok temu spędził sześć tygodni w Raciborzu i w ramach projektu Understand prowadził w Raciborskim Centrum Kultury warsztaty międzykulturowe w języku angielskim, nagrał specjalnie dla raciborzan utwór „Can you feel tonight”.

– Nasz wolontariusz z Indonezji Gabriel Hayuno, który prawie rok temu spędził sześć tygodni w Raciborzu i w ramach projektu Understand prowadził w Raciborskim Centrum Kultury warsztaty międzykulturowe w języku angielskim nagrał specjalnie dla nas utwór „Can you feel tonight”- dobrze wszystkim znany motyw z filmu „Król lew” – przekazuje Raciborskie Centrum Kultury.

- reklama -

Gabriel przyłącza się tym nagraniem do akcji RCK „Kultura z dostawą do domu”. Jest nam niezwykle miło, że szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie koronawirusa, który również bardzo mocno dotknął Indonezję, nasz wolontariusz pamięta o nas i o raciborzanach i daje temu wyraz na zakończenie utworu, pozdrawiając nas po polsku – informuje RCK.

O talentach muzycznych Gabriela mogli przekonać się raciborzanie, którzy byli na jego recitalu w sierpniu ubiegłego roku w kawiarni Pychotka. Wówczas Gabriel na saksofonie a Tomasz Behra i Marek Kuder na pianinie wspólnie stworzyli niezapomniany koncert.

/RCK oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj