Wiceminister Paweł Jabłoński spotka się z przedsiębiorcami w Raciborzu

0
pawel jablonski
Paweł Jabłoński. Fot. gov.pl

W trakcie spotkania zostaną przedstawione możliwości i korzyści, jakie wynikają z kontaktów międzynarodowych. Wiceminister odpowie też na pytania przedstawicieli raciborskiego biznesu.

25 czerwca o godz. 17:00 w Urzędzie Miasta Racibórz odbędzie się spotkanie wiceministra Pawła Jabłońskiego z lokalnymi przedsiębiorcami. Paweł Jabłoński to raciborzanin, który pełni funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Zajmuje się m.in. współpracą ekonomiczną i rozwojową.

- reklama -

– W związku z tym, że Polska stale poszerza swoją obecność handlową na rynkach zagranicznych, konieczne stają się spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami. W ich trakcie zostaną przedstawione możliwości i korzyści, jakie wynikają z kontaktów międzynarodowych. Wiceminister Jabłoński, poza przedstawieniem perspektyw dla rozwoju współpracy ekonomicznej na poziomie krajowym, odpowie na pytania przedstawicieli raciborskiego biznesu – zapowiada raciborski magistrat.

Spotkanie będzie miało miejsce w Sali Kolumnowej UM Racibórz – I piętro urzędu. Chętni do udziału w spotkaniu proszeni są o zgłoszenie pod nr tel. 32 75 50 636 lub pocztą elektroniczną: [email protected]

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here