„Lokalne piękno”. Konkurs fotograficzny w gminie Kuźnia Raciborska

zdjecia aparat fotograf
Fot. pexels.com

Konkurs obejmuje jedną kategorię zdjęć: „Widokówka z gminy Kuźnia Raciborska”. Zdjęcie musi być wykonane od 10 lipca do 12 września.

Zarząd Osiedla Stara Kuźnia zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Lokalne piękno”, który współorganizuje z Urzędem Miejskim w Kuźni Raciborskiej. Konkurs obejmuje jedną kategorię zdjęć: „Widokówka z gminy Kuźnia Raciborska”. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi w postaci rower, tabletu i smartwatcha. Uczestnikami mogą być dorośli i dzieci. Warunkiem udziału jest wykonanie tylko jednego zdjęcia, przesłanie pracy konkursowej i wypełnionego zgłoszenia na podany adres mailowy. Szczegóły i regulamin znajdują się na stronach internetowych: kuzniaraciborska.pl/index.php/component/content/article?layout=edit&id=1902, facebook.com/osiedlestarakuznia

- reklama -

Adres do dostarczania prac i zgłoszeń: [email protected].

Konkurs skierowany jest do amatorów i pasjonatów fotografii – nie mogą brać w nim udziału profesjonaliści, artyści fotograficy i osoby wykonujące fotografie w celach zarobkowych. Zdjęcia mają być wykonane od 10 lipca do 12 września bez użycia drona – tzw. autorskie zdjęcia z ręki. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 19 września.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj