Otwarcie Dziennego Domu przy Placu Wolności później niż planowano

osrodek-wsparcia-raciborz
Dzienny Dom „przy Placu Wolności” mieści się w zrewitalizowanym budynku starej komendy policji

Nowy okres realizacji projektu to październik 2020 – wrzesień 2022. Przesunięciu ulegają działania dotyczące rekrutacji uczestników projektu do Dziennego Domu „przy Placu Wolności” oraz mieszkańców mieszkań wspomaganych.

Z uwagi na trwające procedury formalno-prawne przesunięciu ulega termin rozpoczęcia realizacji projektu „Wsparcie organizacji usług społecznych”. Chodzi o termin otwarcia Dziennego Domu „przy Placu Wolności” oraz termin uruchomienia mieszkań wspomaganych.

- reklama -

Nowy okres realizacji projektu to październik 2020 – wrzesień 2022. Jak informuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Raciborzu, przesunięciu ulegają wszystkie zaplanowane w projekcie działania dotyczące rekrutacji uczestników projektu do Dziennego Domu „przy Placu Wolności” oraz mieszkańców mieszkań wspomaganych.

Na stronie Ośrodka Pomocy Społecznej w Raciborzu można znaleźć bieżące informacje o podejmowanych działaniach związanych z realizacją projektu, w szczególności o dokumentach wymaganych przy ubieganiu się o mieszkania wspomagane, zasadach i warunkach korzystania z Dziennego Domu „przy Placu Wolności”. Ponadto na stronie BIP ośrodka zamieszczane będą ogłoszenia dotyczące rekrutacji kadry.

W przypadku pytań można skontaktować się z pracownikami OPS-u pod numerem telefonu: 32 415 26 50 oraz za pośrednictwem e-maila: [email protected].

Czytaj także: Była komenda policji w Raciborzu już po rewitalizacji [ZDJĘCIA]

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj