„Bieg po niezależność” w Raciborzu [ZDJĘCIA]

bieg po niezaleznosc raciborz
„Bieg po niezależność” w Raciborzu

5-kilometrowa trasa biegła koroną wałów przeciwpowodziowych i bulwarami, a meta zlokalizowana była na dziedzińcu Zamku Piastowskiego.

W niedzielne przedpołudnie 30 sierpnia w Raciborzu odbył się „Bieg po niezależność” na dystansie 5 kilometrów. Start miał miejsce na bieżni stadionu OSiR w Raciborzu. Trasa biegła koroną wałów przeciwpowodziowych i bulwarami, a meta zlokalizowana była na dziedzińcu Zamku Piastowskiego.

- reklama -

Za udział w biegu uczestnicy otrzymali przepiękny pamiątkowy medal w kształcie serca – symbol Fundacji Kobieta Niezależna. – 5 kilometrów to dystans do pokonania w godzinę. Dla jednych było to ogromne wyzwanie, dla innych kolejny trening. Ten bieg to nie tylko wysiłek fizyczny – inicjatywa prowadzi przede wszystkim do nowych znajomości, relacji, wsparcia oraz społeczności opartej na zaufaniu, dzieleniu się wiedzą i odkrywaniu swoich ukrytych potencjałów – powiedzieli organizatorzy.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Kobieta Niezależna a partnerami: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu oraz Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

fot. Zamek Piastowski w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj