Książki online dla każdego. Raciborska biblioteka zachęca do głosowania

E-book
E-book

MiPBP w Raciborzu zachęca do głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego na zadanie o zasięgu wojewódzkim: „Książki online dla każdego”.

Dostęp online do książek elektronicznych: najnowszej literatury pięknej i popularnonaukowej bez ograniczeń, opłat, kolejek i narażania zdrowia. Ponad 50 000 tytułów ebooków w serwisie Legimi i 5 000 w Ibuk Libra. Raciborska biblioteka zachęca do głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego na zadanie o zasięgu wojewódzkim: „Książki online dla każdego” (Kod projektu: MBO-0141/W/20).

- reklama -

Celem zadania jest umożliwienie dostępu do ebooków na platformach Ibuk Libra i Legimi dla czytelników wszystkich bibliotek publicznych województwa śląskiego – także raciborskiej biblioteki. Głosowanie potrwa do 23 września pod adresem bo.slaskie.pl/content/glosowanie. Uczestniczyć w nim mogą wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego – również nieletni.

– Dzięki naszym głosom każdy mieszkaniec województwa będzie miał szansę, za pośrednictwem swojej biblioteki publicznej, czytać najnowszą literaturę w wersji online z wielu dziedzin wiedzy, a także dziesiątki tysięcy tytułów beletrystyki – w tym dodawanych każdego dnia nowości i bestsellerów – mówi Magdalena Pordzik-Paskuda z Działu Promocji MiPBP w Raciborzu.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj