Policja szuka sprawcy potrącenia na placu Mostowym

0
Policja
Zdjęcie poglądowe

Oosobą mogącą mieć bezpośredni związek z tym wypadkiem mógł być kierujący pojazdem koloru jasnego (prawdopodobnie srebrnego) marki Daewoo Matiz lub Chevrolet Matiz.

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności w sprawie zdarzenia drogowego,  do którego doszło w 16.09.2020r około godziny 5:20 w Raciborzu na Placu Mostowym w rejonie przejścia dla pieszych przy stacji paliw Circle K, gdzie przekraczająca jezdnię po oznakowanym przejściu dla pieszych kobieta została potrącona przez kierującego samochodem osobowym, w wyniku czego doznała obrażeń ciała. Kierujący pojazdem odjechał z miejsca wypadku.

- reklama -

Z dokonanych wstępnych ustaleń dowodowych wynika, że osobą mogącą mieć bezpośredni związek z tym wypadkiem mógł być kierujący pojazdem koloru jasnego (prawdopodobnie srebrnego) marki Daewoo Matiz lub Chevrolet Matiz.

– W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszelkich osób mających jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia drogowego oraz ewentualnych bezpośrednich świadków wypadku w tym kierujących przejeżdżających w godzinie zdarzenia w okolicach skrzyżowania o ruchu okrężnym przy restauracji McDonald’s, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy o kontakt telefoniczny pod numerem (032) 45 94 200 lub 234, osobisty w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu (pokój 214) albo na adres poczty elektronicznej [email protected] – apeluje policja.

AKTUALIZACJA

W wyniku intensywnej pracy operacyjnej, analizie zgromadzonego materiału oraz podjęcia działań raciborscy policjanci ustalili sprawcę potrącenia kobiety. Okazał się nim być 39-letni mężczyzna z miejscowości Ciechowice, kierujący pojazdem Dewaoo Matiz. Teraz sprawcy wypadku, który oddalił się z miejsca, nie udzielając pomocy potrąconej kobiecie, może grozić kara pozbawienia wolności do 4,5 roku.

/KPP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here