Kultura: on/off. „How are you? Porozmawiajmy o tym, jak się czujesz” [WIDEO]

rck kultura on off
Kultura: on/off. Teatr dziecka. cz.3 Edyta Mańka "How are you? Porozmawiajmy o tym jak się czujesz"

Tym razem RCK przygotowało lekcję angielskiego prowadzoną przez Edytę Mańkę z udziałem młodych asystentek – Alicji i Emilki z teatru Miodzio.

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny odcinek warsztatów z cyklu „Teatr dziecka” realizowanych w ramach ministerialnego projektu RCK „Kultura: on/off”. Tym razem będzie to lekcja angielskiego prowadzona przez Edytę Mańkę z udziałem młodych asystentek – Alicji i Emilki z teatru Miodzio. – Dzisiaj porozmawiamy o emocjach, bo to one są ważnym elementem naszego życia, ale również motywem przewodnim spektaklu finałowego. Poznamy podział na emocje pozytywne i negatywne po angielsku. Będzie to nauka przez zabawkę. Prowadząca przygotowała grę w bingo z użyciem emocjonalnych żabek oraz kalambury. Zobaczcie, jak z zadaniami poradziły sobie Alicja i Emilka i spróbujcie ćwiczyć razem z nimi! – zachęca RCK.

- reklama -

Realizacja video: Patryk Kogut, Perfect View, Michał Dyja.

„Kultura on/off” to projekt realizowany od czerwca do października przez Raciborskie Centrum Kultury w ramach programu ministerialnego „Kultura w sieci”. Kolejne odcinki już wkrótce. Śledzić informacje można w wydarzeniu i na profilu RCK na Facebooku oraz na Instagramie RCK. Czytaj więcej: Kultura: ON/OFF. Bezpłatne warsztaty online od RCK.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj