Kultura: on/off. Joanna Skowyra i wprowadzenie do emisji głosu [WIDEO]

Joanna Skowyra_warsztaty wokalne_cz.1
Kultura: on/off. Teatr muzyki cz.1. Joanna Skowyra: Wprowadzenie do emisji głosu

– To niezwykle cenna lekcja nie tylko dla wokalistów, ale również wszystkich pracujących głosem – zachęca do oglądania RCK.

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na pierwszy odcinek warsztatów części wokalnej ministerialnego projektu RCK pt. „Kultura: on/off” – teatr muzyki. Warsztaty prowadzi instruktor RCK Joanna Skowyra. Będzie to wprowadzenie do emisji głosu. – Na początku dowiemy się, jakimi narządami jesteśmy w stanie wydobywać z siebie dźwięk, ale również, jak ich poprawnie używać. Poznamy typy oddychania, sposoby „atakowania” dźwięku oraz rejestry dźwiękowe. Te zajęcia to przede wszystkim spora dawka wiedzy o tym, jak poprawnie pracować z głosem. nie narażając się na jego uszkodzenie i nadmierne przesilenie, co jest bardzo częstym zjawiskiem u adeptów sztuki wokalnej. To niezwykle cenna lekcja nie tylko dla wokalistów, ale również wszystkich pracujących głosem – zachęca do oglądania RCK.

- reklama -

Realizacja video: Patryk Kogut, Perfect View, Michał Dyja.

„Kultura on/off” to projekt realizowany od czerwca do października przez Raciborskie Centrum Kultury w ramach programu ministerialnego „Kultura w sieci”. Kolejne odcinki już wkrótce. Śledzić informacje można w wydarzeniu i na profilu RCK na Facebooku oraz na Instagramie RCK. Czytaj więcej: Kultura: ON/OFF. Bezpłatne warsztaty online od RCK.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here