Raciborscy nauczyciele odebrali nagrody Prezydenta Miasta Racibórz

Nagrody

– Waszą pracę i zaangażowanie docenili dyrektorzy wnioskując o nagrodę dla Państwa, a Pan Prezydent z przyjemnością te nagrody w uznaniu Państwa zasług przyznał – mówił Krzysztof Żychski, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Sali Kolumnowej Urzędu Miasta z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Krzysztof Żychski, w zastępstwie za skierowanego na kwarantannę prezydenta Dariusza Polowego w uznaniu szczególnych osiągnięć w pracy dydaktycznej, wychowawczej, opiekuńczej i organizacyjnej przekazał nagrody 13-tu nauczycielom raciborskich przedszkoli i szkół.

- reklama -

Zachowane bezpieczne odległości, kwiaty i dyplomy czekające na nagrodzonych na przydzielonych miejscach, brak bezpośredniego kontaktu – taki reżim panował podczas spotkania z nauczycielami. Mimo obostrzeń i dystansu spotkanie było okazją do złożenia podziękowań i gratulacji zasłużonym pedagogom. – Jesteście Państwo najlepszymi z najlepszych. Waszą pracę i zaangażowanie docenili dyrektorzy wnioskując o nagrodę dla Państwa, a Pan Prezydent z przyjemnością te nagrody w uznaniu Państwa zasług przyznał – mówił do nagrodzonych Krzysztof Żychski naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu. – Jesteście przykładem i drogowskazem dla innych pedagogów. To dzięki Wam dzieci i uczniowie osiągają świetne wyniki, angażują się w dodatkowe projekty, otwierają się na nowe doświadczenia.

Laureaci nagród prezydenta to nauczyciele cieszący się szacunkiem i zaufaniem wśród uczniów, rodziców i współpracowników. Angażujący w dodatkowe działania na rzecz przedszkola, szkoły i swoich podopiecznych. Łączy ich również dbałość o podnoszenie swoich kwalifikacji. Wzbogacając swój warsztat oferują więcej dzieciom i młodzieży. Wspólnym mianownikiem wyróżnionej „trzynastki” pedagogów jest także działalność filantropijna i charytatywna – relacjonuje raciborski magistrat.

Laureaci nagrody Prezydenta Miasta Racibórz w 2020 roku:

Ewa Muzia – Przedszkole nr 11
Karolina Haraźny – Przedszkole nr 12
Ewa Łukasik – Przedszkole nr 15
Karolina Ostrowska – Przedszkole nr 23
Dorota Milej – Przedszkole nr 24
Adam Szramowski – Szkoła Podstawowa nr 1
Sylwia Locińska – Szkoła Podstawowa nr 3
Janina Militowska – Szkoła Podstawowa nr 4
Renata Bożentka – Głaszczyk – Szkoła Podstawowa nr 13
Barbara Szyksznian – Morek – Szkoła Podstawowa nr 15
Janusz Jureczko – Szkoła Podstawowa nr 18
Jolanta Cyran – Zespół Szkolno-przedszkolny nr 1
Bożena Wróbel -Wolaniuk – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4

W miejskich szkołach, przedszkolach i zespołach szkolno-przedszkolnych w Raciborzu zatrudnionych jest 636 nauczycieli.

/UM Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj