Spotkanie online z Agnieszką Krawczyk w raciborskiej bibliotece [WIDEO]

agnieszka krawczyk
Spotkanie online z Agnieszką Krawczyk w raciborskiej bibliotece

Spotkanie z autorką popularnych serii książek obyczajowych oraz powieści kryminalnych odbyło się w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu”.

Miało być na żywo, ale nic straconego – organizowane przez bibliotekę na Ostrogu spotkanie z Agnieszką Krawczyk, autorką popularnych serii książek obyczajowych oraz powieści kryminalnych, odbyło się w przestrzeni online i spotkało ze sporym zainteresowaniem odbiorców z całej Polski.

- reklama -

Agnieszka Krawczyk opowiadała głównie o swojej twórczości – pierwszej powieści „Napisz na priv”, która trafiła w ręce czytelników w 2009 roku, o cenionych i lubianych przez czytelniczki powieściach obyczajowych takich jak „Czary codzienności”, „Magiczne miejsce” czy „Ulica wierzbowa” oraz zupełnie niespodziewanej przygodzie z kryminałem i kulisach założenia grupy „Zbrodnicze Siostrzyczki”. Pisarka przyznała, że zaczytuje się w kryminałach Agathy Christie, uwielbia także kryminały skandynawskie i prozę Stephena Kinga.

Nagranie spotkania dostępne tutaj:

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu” dofinansowanego z Budżetu Obywatelskiego Miasta Racibórz.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj