WOŚP 2021. Zostań wolontariuszem lub przyłącz się do zbiórki razem z firmą

WOŚP w Raciborzu

W tym roku rekrutacja wolontariuszy odbywa się wyłącznie on-line. Firmy mogą postawić u siebie Sztabowe Puszki Stacjonarne.

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2021 r. Tym razem zbierane będą środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

- reklama -

W tym roku rekrutacja wolontariuszy odbywa się wyłącznie on-line przez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o założenie konta opiekuna wolontariusza. Podczas rejestracji należy wybrać Sztab WOŚP Racibórz. Raciborski sztab skontaktuje się z zainteresowanymi osobami, żeby potwierdzić zgłoszenie. Instrukcję krok po kroku można znaleźć tutaj: www.wosp.org.pl/aktualnosci/rejestracja-wolontariuszy-online.

A jak firmy mogą wspierać WOŚP? Sposobów jest wiele – szczegóły na www.wosp.org.pl/wspieraj/firmy. – A my szczególnie chcieliśmy was zachęcić do założenia Sztabowej Puszki Stacjonarnej, która może stanąć w twojej firmie już od 15 grudnia, a jej zawartość będzie wliczona do ogólnego wyniku sztabu WOŚP Racibórz. Sprawa jest bardzo prosta i wszystkie formalności, podobnie jak przy rejestracji wolontariusza, można załatwić on-line. Zarejestruj puszkę na iwolontariusz.wosp.org.pl (zakładka Dla firm) przypisz ją do raciborskiego sztabu, a my się z Tobą skontaktujemy. Sztabowa Puszka Stacjonarna to tekturowa puszka kwestarska, która przypisana jest do konkretnego opiekuna i lokalu. Zbiórkę można przeprowadzić stacjonarnie od 15 grudnia do 10 stycznia. Od nas dostaniecie wszystkie potrzebne materiały, a po skończonej zbiórce oddajecie puszkę do rozliczenia w naszym sztabie i gotowe! – informuje Sztab WOŚP Racibórz.

Więcej informacji na www.facebook.com/wosp.raciborz.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj