Sprzedano ostatnią działkę inwestycyjną przy 1 Maja

Rozstrzygnięto przetarg na sprzedaż działki inwestycyjnej położonej przy ul. 1 Maja. Nieruchomość o powierzchni 2,0322 ha nabył Zakład Masarski SEGET Spółka Jawna mający swoją siedzibę w Lubomi.

Przedsiębiorstwo Seget to rodzinna firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, która z powodzeniem dostosowuje gamę produktów do bieżących trendów żywieniowych, pozostając wiernym jakości powstałych wyrobów. Obecnie zakład produkuje ponad 100 gatunków wędzonek, wędlin i wyrobów garmażeryjnych. Teren sprzedano za 1 316 469 zł brutto.

- reklama -

Nieruchomość inwestycyjna przy ul. 1 Maja uzyskała w 2018 r. tytuł „Grunt na medal” w konkursie organizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Jest to już ostatnia działka inwestycyjna na terenie po byłej „Cukrowni”, która została przygotowana przez Miasto do sprzedaży. Tym samym cały, ponad 9 ha, obszar znalazł nowych nabywców i zostanie zagospodarowany w ramach ustaleń wynikających ściśle z miejscowego planu zagospodarowania, w terminie do czterech lat od daty podpisania notarialnej umowy sprzedaży.

/UM Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here