Punkt Obsługi Klienta NFZ w siedzibie raciborskiego starostwa

Starostwo
Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Sprawy załatwiane będą korespondencyjnie oraz poprzez możliwość pozostawienia w skrzynce podawczej w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu.

1 grudnia w Starostwie Powiatowym w Raciborzu został otwarty tymczasowy Punkt Obsługi Klienta Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Katowicach. Przed epidemią mieścił się on w Szpitalu Rejonowym w Raciborzu, ale po jego przeorganizowaniu został zamknięty. Placówka powstała dzięki staraniom starosty raciborskiego oraz dobrej współpracy z Dyrektorem Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach Piotrem Nowakiem.

- reklama -

Mieszkańcy powiatu raciborskiego mają więc możliwość załatwiania spraw bliżej swojego miejsca zamieszkania. Ze względu na stan epidemiczny w Punkcie Obsługi Klienta OW NFZ w Raciborzu pacjenci nie będą przyjmowani osobiście, a sprawy załatwiane będą korespondencyjnie oraz poprzez możliwość pozostawienia w skrzynce podawczej w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy placu Stefana Okrzei 4 w godzinach pracy starostwa.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj