Spotkanie online z Robertem Małeckim w raciborskiej bibliotece

robert malecki
Robert Małecki

Robert Małecki to autor wyróżnionego Nagrodą Wielkiego Kalibru cyklu z komisarzem Bernardem Grossem.

Raciborska biblioteka zaprasza na spotkanie online z Robertem Małeckim, laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru i nagrody Kryminalnej Piły. W jego powieściach czytelnicy znajdą wszystkie elementy dobrego kryminału – duszną atmosferę, makabryczne zbrodnie i genialnego śledczego.

- reklama -

Z wykształcenia politolog, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania i autor poczytnych kryminałów. Uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w tej branży. Autor wyróżnionego Nagrodą Wielkiego Kalibru cyklu z komisarzem Bernardem Grossem (Skaza, Wada, Zadra). Serca miłośników gatunku zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z dziennikarzem Markiem Benerem (Najgorsze, dopiero nadejdzie, Porzuć swój strach, Koszmary zasną ostatnie). Jego najnowsza książka to znakomicie przyjęty przez krytyków i czytelników thriller psychologiczny Żałobnica.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 15 grudnia, o godz. 18:00 na platformie Clickmeeting: https://biblrac.clickmeeting.com/spotkanie-z-robertem-maleckim

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu” dofinansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Racibórz.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj