39 wykroczeń jednego dnia. Raciborska policja podsumowała akcję

Policja
Zdjęcie poglądowe

Policjanci z drogówki przeprowadzili na drogach powiatu raciborskiego działania pod nazwą „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, podczas których zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.

Działania prowadzono 22 stycznia. W akcji tej uczestniczyli przede wszystkim mundurowi z drogówki, którzy ujawnili łącznie 26 wykroczeń popełnionych głównie przez kierujących pojazdami silnikowymi, którzy dopuścili się naruszenia przepisów związanych z ruchem pieszych. Ponadto mundurowi ujawnili 13 pieszych, którzy popełnili wykroczenia w ruchu drogowym.

- reklama -

Raciborscy Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o bezwzględne przestrzeganie obowiązujących przepisów i zachowanie szczególnej ostrożności, gdyż w okresie zimowym warunki na drogach szybko ulegają zmianie. Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego muszą pamiętać o używaniu elementów odblaskowych nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale na wszystkich nieoświetlonych drogach, także w obszarze zabudowanym.

/KPP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj