Witek Piasecki, wychowanek MDK Racibórz, wystąpił obok znanych artystów [WIDEO]

Witek Piasecki

Witek został zaproszony do projektu „Posyłka” przez Macieja Pawlaka, aktora i wokalistę musicalowego, który podczas wakacji artystycznych dostrzegł talent wychowanka MDK Racibórz.

– Z dumą informujemy, że talent Witka Piaseckiego, uczestniczącego w zajęciach wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury, po raz kolejny został doceniony. Tym razem nie był to konkurs wokalny czy festiwal piosenki, lecz udział w wyjątkowym zdarzeniu, jakim była produkcja słuchowiska muzycznego „Posyłka” – informuje MDK Racibórz.

- reklama -

Witek został zaproszony do projektu „Posyłka” przez Macieja Pawlaka, aktora i wokalistę musicalowego, który podczas wakacji artystycznych dostrzegł talent wokalny Witka. W słuchowisku Witek wciela się w rolę Chłopca, w utworze zatytułowanym „Do pracy”. Tą wyjątkową piosenkę można usłyszeć na początku 4 części słuchowiska zatytułowanej „Wnętrze”. Spektakl powstał na podstawie pieśni Władysława Żeleńskiego.

Witek miał niebywałą okazję wystąpić obok znakomitych artystów takich jak Maciej Pawlak, Anastazja Simińska, Olga Szomańska, Marcin Januszkiewicz, Przemysław Glapiński, Katarzyna Walczak, Agnieszka Przekupień, Justyna Cichomska, a także Zespół Wokalny Proscenium oraz Zespół Śpiewaczy Stara Śpiewka. Do nagrań muzycznych w studiu Witek przygotowywał się pod okiem Daniela Rożka – nauczyciela kół wokalnych MDK.

/MDK Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here