Rada dla początkujących typerów – bonus bukmacherski pozwala obstawiać i zbierać doświadczenie bez ryzyka!

Bonus bukmacherski pozwala obstawiać i zbierać doświadczenie bez ryzyka!
Fot. unsplash.com

Kiedy nowy gracz wchodzi na stronę internetową dowolnego bukmachera, od razu zobaczy komunikaty informujące o bonusie powitalnym. Rzeczywiście jest to podstawowy sposób stosowany przez firmy bukmacherskie, które chcą zachęcić gracza do rejestracji konta. Jednak trzeba podkreślić, że takie promocje są z reguły niezwykle opłacalne. Dzięki nim adepci obstawiania mogą poznać realia świata zakładów sportowych bez konieczności narażania własnego kapitału!

Czym tak naprawdę jest bonus na start?

Bardzo często gracze określają bonusy powitalne mianem „darmowej gotówki”. Jednak takie nazewnictwo jest błędne, ponieważ nie oddaje we właściwy sposób zasad promocji tego typu. Dlatego każdy adept obstawiania powinien na początku zrozumieć kilka ważnych kwestii.

- reklama -

Po pierwsze, promocje bukmacherskie zapewniają dostęp do tzw. środków bonusowych. Choć ich wartość jest przedstawiana w formie pieniężnej, nie są to nominalne pieniądze (przynajmniej na początku). Aby bonus bukmacherski rzeczywiście zyskał formę gotówki, gracz musi spełnić warunki procedury określanej jako obrót bonusem. Jej wymogiem jest zawarcie zakładów na łączną kwotę stanowiącą wielokrotność uzyskanych środków. Zazwyczaj bukmacherzy wymagają od graczy trzykrotnego lub czterokrotnego obrócenia bonusem startowym. Dopiero wtedy wszystkie pozostałe środki są przekazywane w formie normalnej gotówki, którą oczywiście można wypłacić. Co istotne, jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla początkujących graczy. W ten sposób zdobywają oni doświadczenie w obstawianiu spotkań bez ryzykowania utraty własnych środków. Toteż naprawdę warto korzystać z takich ofert, jeżeli tylko są one dostępne.

Po drugie, wysokość bonusu startowego jest zazwyczaj uzależniona od wpłaconego depozytu. Im wyższa będzie pierwsza wpłata, tym większy bonus trafi na konto gracza. Oczywiście każdy bukmacher wyznacza górny limit tej kwoty. Z reguły jest on jednak naprawdę wysoki, gdyż wartość niektórych bonusów tego typu przekracza 1000 złotych.

Po trzecie, jak sama nazwa wskazuje, bonus startowy może zostać wykorzystany tylko w okresie bezpośrednio po rejestracji konta. Zazwyczaj gracz musi to zrobić w ciągu kilku tygodni lub miesiąca. Jeśli ktoś nie użyje uzyskanych środków, bonus po prostu przepadnie.

Jak wybrać bukmachera z najlepszym bonusem bukmacherskim?

Kolejną ważną informacją jest to, że poszczególne bonusy bukmacherskie mogą mieć odmienne warunki. W końcu bukmacherzy robią wszystko, aby ich oferta powitalna była lepsza od oferty konkurencyjnych firm. Na szczęście naukowcy dostarczyli niedawno odpowiedzi na postawione wyżej pytanie o bonusy bukmacherskie – porównanie przygotowali badacze reprezentujący PAN oraz WSB. Celem naukowców było zestawienie dostępnych promocji i wyłonienie najkorzystniejszej z nich.
Rezultat eksperymentu wykazał, że to bonus od firmy STS ma najbardziej opłacalne warunki. Tym samym jest to najlepszy bukmacher dla początkujących graczy!
Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

/artykuł sponsorowany/

- reklama -