Dzielnicowy wymienił koło seniorowi. Ten podziękował wzruszającym listem

List seniora do komendanta Policji

Niepełnosprawny senior jechał na długo wyczekiwaną wizytę u lekarza, kiedy w Wodzisławiu złapał gumę. Z pomocą przyszedł mu dzielnicowy. Mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, w ramach podziękowania, napisał rozczulający list.

Senior to mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Jadąc na długo wyczekiwaną wizytę do lekarza, w Wodzisławiu Śląskim złapał gumę. – Jestem osobą starszą i niepełnosprawną po amputacji nogi. W Wodzisławiu na ul. Młodzieżowej złapałem gumę. Nie wiedziałem, co mam robić. Jechałem sam i bałem się, że nie dojadę na długo wyczekiwaną wizytę – opisał sytuację mężczyzna.

- reklama -

Z pomocą seniorowi przyszedł dzielnicowy, który zauważył sytuację i zaoferował wymianę koła. Dzięki jego interwencji mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju bezpiecznie i na czas dotarł do lekarza. Mężczyzna poruszony okazaną mu pomocą napisał list do komendanta Policji, w którym opisał zdarzenie i podziękował za wsparcie. Dzielnicowym okazał się być asp. Michał Kuligowski. – Mam nadzieję, że wszyscy Pana policjanci są tacy wspaniali – napisał senior. Pełna treść tego wzruszającego listu poniżej.

/KPP Wodzisław Śląski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here