Lyski Rock Festival przeniesiony. „Nasze wspólne marzenia nie doczekają się spełnienia”

0
Lyski Rock Festival
Lyski Rock Festiwal 2019 Fot. Anna Łapka

Tegoroczna edycja Lyski Rock Festival miała odbyć się 27 sierpnia, jednak ze względu na obostrzenia związane z pandemią organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu imprezy na przyszły rok. 

– Stało się… Pomimo naszych wysiłków, próby poruszenia nieba i ziemi jest już jasne. Nie będziemy w stanie zrealizować festiwalu w tym roku. Miesiącami żyliśmy nadzieją, że w tym roku organizacja tego wydarzenia będzie możliwa i spotkamy się z Wami na scenie jednego z największych festiwali na Śląsku. Trwająca pandemia koronawirusa, a tym samym ciągła niepewność i brak informacji na temat dłuższej perspektywy obowiązywania obostrzeń i regulacji odnośnie imprez masowych podyktowały powyższą decyzję – przekazują nam organizatorzy festiwalu.

- reklama -

– Jest nam bardzo przykro, gdyż wiemy, że wiązaliście z ostatnim piątkiem wakacji ogromne oczekiwania. Niestety nasze wspólne marzenia nie doczekają się spełnienia w 2021. Jednak dzięki wytrwałości przetrwamy te trudne chwile i w końcu spotkamy się z najlepszymi emocjami ever 26 sierpnia 2022 – zapowiadają organizatorzy. Cały skład zgodził się zagrać wtedy z jeszcze większą energią. – Rozwalimy wtedy system. Obiecujemy – mówią organizatorzy imprezy.

Przypomnijmy, że Lyski Rock Festival wcześniej odbywał się pod hasłem Magia Rocka. Podczas ostatniej edycji imprezy w 2019 roku na scenie festiwalu wystąpiły takie zespoły jak The Analogs, Proletaryat, Acid Drinkers, Chylińska i LemOn. Obszerną fotorelację z tej imprezy znajdziecie tutaj: Lyski Rock Festival [ZDJĘCIA]

Cross Racibórz

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here