Lyski Rock Festival przeniesiony. „Nasze wspólne marzenia nie doczekają się spełnienia”

Lyski Rock Festival
Lyski Rock Festiwal 2019 Fot. Anna Łapka

Tegoroczna edycja Lyski Rock Festival miała odbyć się 27 sierpnia, jednak ze względu na obostrzenia związane z pandemią organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu imprezy na przyszły rok. 

– Stało się… Pomimo naszych wysiłków, próby poruszenia nieba i ziemi jest już jasne. Nie będziemy w stanie zrealizować festiwalu w tym roku. Miesiącami żyliśmy nadzieją, że w tym roku organizacja tego wydarzenia będzie możliwa i spotkamy się z Wami na scenie jednego z największych festiwali na Śląsku. Trwająca pandemia koronawirusa, a tym samym ciągła niepewność i brak informacji na temat dłuższej perspektywy obowiązywania obostrzeń i regulacji odnośnie imprez masowych podyktowały powyższą decyzję – przekazują nam organizatorzy festiwalu.

- reklama -

– Jest nam bardzo przykro, gdyż wiemy, że wiązaliście z ostatnim piątkiem wakacji ogromne oczekiwania. Niestety nasze wspólne marzenia nie doczekają się spełnienia w 2021. Jednak dzięki wytrwałości przetrwamy te trudne chwile i w końcu spotkamy się z najlepszymi emocjami ever 26 sierpnia 2022 – zapowiadają organizatorzy. Cały skład zgodził się zagrać wtedy z jeszcze większą energią. – Rozwalimy wtedy system. Obiecujemy – mówią organizatorzy imprezy.

Przypomnijmy, że Lyski Rock Festival wcześniej odbywał się pod hasłem Magia Rocka. Podczas ostatniej edycji imprezy w 2019 roku na scenie festiwalu wystąpiły takie zespoły jak The Analogs, Proletaryat, Acid Drinkers, Chylińska i LemOn. Obszerną fotorelację z tej imprezy znajdziecie tutaj: Lyski Rock Festival [ZDJĘCIA]

Cross Racibórz

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here