1 i 2 czerwca zmiana organizacji ruchu na Traugutta w Pszowie

Pszów
Przebudowa ul. Traugutta w Pszowie kosztować będzie ok. 3,6 mln zł.

Z powodu prowadzonej inwestycji droga na odcinku od skrzyżowania z ulicą Józefa Ignacego Kraszewskiego w Pszowie do skrzyżowania z ulicą Władysława Sikorskiego w Rydułtowach będzie całkowicie zamknięta dla ruchu. 

Prace na ulicy Romualda Traugutta prowadzone są od października 2020 r. Związane są z przebudową odcinka o długości około 870 m. Obejmują wykonanie nawierzchni jezdni, przebudowę skrzyżowania z ul. Władysława Sikorskiego, a także budowę chodników, ścieżki rowerowej oraz odwodnienia drogi i wykonanie oznakowania poziomego oraz pionowego. W celu ominięcia zamkniętego odcinka drogi należy skorzystać z objazdu wytyczonego ulicami: Plebiscytową i Bohaterów Warszawy w Rydułtowach, Ignacego Domeyki i Józefa Rymera w Radlinie oraz Józefa Kraszewskiego w Pszowie.

- reklama -

Przebudowa ul. Traugutta w Pszowie kosztować będzie ok. 3,6 mln zł. Na realizację zadania Powiat Wodzisławski pozyskał dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie ponad 1,7 mln zł. Pozostałą kwotę (1,9 mln zł) Powiat wspólnie z Miastem Pszów sfinansują z własnych budżetów.

/Powiat Wodzisławski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here