Na Dzień Dziecka z prezentami w rydułtowskim szpitalu

Dzień Dziecka

W Dniu Dziecka władze powiatu oraz dyrekcja szpitala nie zapomnieli o małych pacjentach przebywających na oddziale pediatrycznym w szpitalu w Rydułtowach. Z okazji ich święta obdarowali dzieci drobnymi prezentami oraz słodyczami.

Do małych pacjentów, które Dzień Dziecka musiały spędzić w murach szpitala, w czerwca przyjechała członek zarządu Krystyna Kuczera wraz dyrektorem PPZOZ Krzysztofem Kowalikiem oraz naczelnikiem Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Iwoną Koczy. Małym pacjentom przywieźli oni prezenty oraz słodycze, które bardzo szybko poprawiły im humor w niełatwym dla nich czasie hospitalizacji.

- reklama -

– Chcemy w ten sposób umilić dzieciom czas pobytu w szpitalu, a także sprawić, żeby chwile spędzone poza domem, z dala od własnych zabawek, minęły szybciej – mówi członek zarządu Krystyna Kuczera.

Dzieci odebrały  prezenty w asyście ordynatora oddziału Stefana Cichego. Goście dołączyli do nich życzenia, głównie szybkiego powrotu do zdrowia, ale także wielu radości, spełnienia wszystkich marzeń i dużo uśmiechów.

/Powiat Wodzisławski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here