Zapaśniczki i zapaśnicy Unii Racibórz z medalami [ZDJĘCIA]

mkz unia raciborz
MKZ Unia Racibórz

Wszyscy zapaśnicy MKZ Unia Racibórz, którzy walczyli podczas memoriału w Myślenicach, zdobyli medale. Sukcesy odniosły także zapaśniczki.

W sobotę w Myślenicach został rozegrany Memoriał im. W. Ruska, M. Horabika i G. Gomulaka. Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz odnieśli kolejne sukcesy, zajmując ostatecznie drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej młodzików i trzecie w klasyfikacji drużynowej kadetów. Wszyscy zawodnicy Unii wywalczyli medale w swoich kategoriach wagowych:
1. Kuba Kosik (41 kg),
1. Piotr Tomaszewski (44 kg),
1. Kacper Ligęza (62 kg),
1. Mateusz Alot (55 kg),
1. Piotr Ziembicki (60 kg),
2. Borys Stebel (41 kg),
2. Paweł Płoskonka (67 kg),
2. Aaron Kampka (65 kg),
3. Szymon Nieckarz (44 kg),
3. Marcel Wilczek (47 kg),
3. Kacper Ołenczyn (75 kg).

- reklama -

Dwóch zawodników otrzymało statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju: w grupie wiekowej młodzików najlepszy okazał się Kuba Kosik, a w grupie wiekowej kadetów najwięcej punktów technicznych zdobył Piotr Ziembicki.

W niedzielę w Rudzie Śląskiej odbył się Puchar Śląska Dzieci w zapasach kobiet. Zawodniczki Unii walczyły bardzo dzielnie i zdobyły trzy medale: na najwyższym stopniu podium stanęła Aleksandra Staniewicz, natomiast brązowe medale zdobyły Wiktoria Porosło i Aleksandra Ostrowska,

W najbliższą sobotę 19 czerwca w Hali ZSOMS w Raciborzu odbędzie się kolejny memoriał im. Grzegorza Pieronkiewicza, w którym rywalizować będą młodzicy i dzieci w stylu klasycznym i w zapasach kobiet.

fot. MKZ Unia Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj