Rydułtowy w niedzielnej akcji: Zaszczep się i spisz się

Rynek
Rynek w Rydułtowach. Fot. Powiat Wodzisławski

20 czerwca, w niedzielę, na rydułtowskim rynku będzie się działo. Oprócz gier i zabaw możliwe będzie szczepienie bez rejestracji oraz dokonanie samospisu.

W niedzielę na rynku w Rydułtowach mieszkańcy będą mieli szansę zaczerpnąć porad w ramach przygotowań projektów do Rydułtowskiego Budżetu Obywatelskiego. Punkt konsultacyjny otwarty będzie od 9:00 do 14:00. – Razem możemy sprawić, że nasze miasto będzie jeszcze lepsze! Dodatkowo przeprowadzone zostaną gry i zabawy dla najmłodszych, zorganizowane przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach – zachęca Urząd Miasta.

- reklama -

Zaszczep się!

Tego samego dnia Miasto oferuje możliwość zaszczepienia się na miejscu, czyli właśnie na rydułtowskim rynku. – Szczepimy preparatem firmy Pfizer od 9:00 do 13:00. Na szczepienie nie trzeba się rejestrować. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty – informuje magistrat.

Spisz się!

Podczas wydarzenia otwarty będzie punkt mobilny Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Możliwe jest przyjście i dokonanie samospisu internetowego na przeznaczonym do tego stanowisku od 9:00 do 14:00.

Podobne wydarzenia odbędą się także w kolejne niedziele:
– 27.06 przy Bibliotece Miejskiej
– 4.07 przy kościele w Radoszowach

/UM Rydułtowy oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj