Nowi lokatorzy bloku przy Łąkowej odebrali klucze do mieszkań [ZDJĘCIA]

tbs lakowa raciborz
Nowi lokatorzy bloku przy Łąkowej odebrali swoje klucze

Łącznie przekazano 48 mieszkań, z czego cztery umieszczone na parterze lokale dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Mieszkańcy nowego bloku przy ul. Łąkowej w Raciborzu dziś, 16 sierpnia, odebrali klucze do swoich nowych mieszkań. W uroczystym przekazaniu mieszkań uczestniczyli: Prezydent Miasta Racibórz Dariusz Polowy, wiceprezydent Dawid Wacławczyk, dyrektor MZB Andrzej Migus, prezes RTBS Leszek Wenda i proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa ks. Adam Rogalski, który poświęcił nowo oddany budynek. Łącznie dziś przekazano 48 mieszkań, z czego cztery umieszczone na parterze lokale dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

- reklama -

– Dziś spotykamy się w miejscu, które wkrótce będzie dla was miejscem szczególnym, do którego nieraz państwo zatęsknicie. Mam nadzieję, że już za niedługo, kiedy w sąsiedztwie powstaną kolejne budynki, będziecie mogli powiedzieć, że mieszkacie na najpiękniejszym osiedlu w Raciborzu – mówił do zgromadzonych mieszkańców prezydent Polowy.

Po poświęceniu budynku i krótkich życzeniach proboszcza do nowych parafian przecięto wstęgę, a mieszkańcy mogli udać się do swoich nowych mieszkań. Jako prezent powitalny mieszkańcy otrzymali od miasta ręczniki z wyszytym logo miasta.

fot. UM Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here