DW935: Utrudnienia od Złotej Iglicy do skrzyżowania z Pszowską

Zdjęcie poglądowe

Od 21 do 26 października planowane są roboty bitumiczne na odcinku od Złotej Iglica do skrzyżowania z ul. Pszowską. W trakcie prac droga będzie całkowicie zamknięta wraz z wlotami dróg bocznych. Nie będzie możliwości dojazdu do posesji.

Przed nami kolejne utrudnienia na DW935. Firma DROG-BUD przekazała, że od 21 do 26 października planowane są roboty bitumiczne całą szerokością jezdni od Zajazdu Złota Iglica do skrzyżowania z ul. Pszowską wraz ze skrzyżowaniem. Prace będą polegały na ułożeniu ostatniej warstwy bitumicznej. – W związku z powyższym uprasza się mieszkańców o pozostawienie pojazdów poza odcinkiem na którym będą trwały prace oraz stosowanie się do poleceń kierujących ruchem i nadzoru – przekazuje generalny wykonawca.

- reklama -

W trakcie prowadzenia prac droga będzie całkowicie zamknięta wraz z wlotami dróg bocznych. Brak będzie możliwości dojazdu do posesji na odcinku, na którym trwają prace. – Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w tych dniach. Prace będą prowadzone w godzinach 6.00 – 19.00, jednak z uwagi na proces technologiczny wjazd na posesje będzie możliwy od godz. 22.00. Prosimy o wyprowadzanie pojazdów poza teren robót do godziny 6.00 rano – czytamy w komunikacie wykonawcy.

18 października rozpoczną się prace przygotowawcze polegające na sprzątaniu nawierzchni, co będzie wymagało czasowego zamknięcia całej szerokości jezdni. Od 27.10.2021 będą prowadzone prace wykończeniowe na skrzyżowaniach, co będzie wymagało czasowego bądź całkowitego zamknięcia dojazdu do skrzyżowania.

Etapowanie robót

18-20.10.2021 => sprzątanie nawierzchni przygotowanie do prac bitumicznych => możliwe czasowe zamknięcia
21-22.10.2021 => układanie nawierzchni pełną szerokością => całkowite wyłączenie z ruchu, brak możliwości przejazdu
24-25.10.2021 => układanie nawierzchni pełną szerokością => całkowite wyłączenie z ruchu, brak możliwości przejazdu
26-29.10.2021 => układanie nawierzchni na dojazdach do skrzyżowań => częściowe bądź całkowite zamknięcie dojazdów

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych terminy prace mogą ulec wydłużeniu.

/materiał nadesłany oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here