Groźny wypadek w Rybniku. Pasażerka miała przy sobie środki odurzające

Kierujący bmw z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w hyundaia i jadące za nim audi. Narkotester wskazał, że mężczyzna mógł znajdować się pod wpływem narkotyków.

Do wypadku doszło w piątek (15 października) około 16:30 na Obwiedni Południowej w Rybniku. Policjanci wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy ustalili, że kierujący bmw, 39-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, jadąc w kierunku ulicy Raciborskiej, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w hyundaia i jadące za nim audi. Kierująca hyundaiem 32-latka wraz z 6-miesięczną córką trafiły do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi przez kilka godzin był nieprzejezdny.

- reklama -

Środki odurzające

Podczas kontroli mundurowi zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie kierowcy bmw, więc oprócz standardowego badania stanu trzeźwości użyli narkotestera. Wskazał on, że kierujący może znajdować się pod wpływem narkotyków, jednak ostatecznie potwierdzi to badanie krwi, którą pobrano od mężczyzny. Ponadto policjanci zatrzymali 19-letnią pasażerkę bmw, która miała przy sobie środki odurzające.

/KMP Rybnik oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here