Kornowac: Konkurs na najlepszy specyfik ziołowy

Fot. pexels.com

Konkurs polega na wyłonieniu najlepszego specyfiku z wykorzystaniem naturalnych składników w trzech kategoriach: syrop, kosmetyk oraz napar.

W ramach projektu „Polsko-czeska integracja? Naturalnie!” odbywa się konkurs na najlepszy specyfik ziołowy. Celem jest zainteresowanie mieszkańców obszaru LGD oraz obszaru działania czeskiego partnera – obec Bolatice – wykorzystywaniem produktów pochodzących z natury: roślin, krzewów czy drzew w codziennym życiu, dla zdrowia i urody, a także zaprezentowanie szerokiemu gronu odbiorców bogactwa i różnorodności Matki Natury i promowanie społecznej aktywności mieszkańców obszarów wiejskich.

- reklama -

Konkurs polega na wyłonieniu najlepszego specyfiku z wykorzystaniem naturalnych składników w trzech kategoriach: syrop, kosmetyk oraz napar.

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy obszaru LGD, czyli gmin: Lyski, Kornowac, Jejkowice, Gaszowice, Pszów oraz obec Bolatice, którzy brali udział w co najmniej jednym spotkaniu w ramach projektu „Polsko-czeska integracja? Naturalnie!”. Konieczne jest wypełnienie karty zgłoszenia wraz z akceptacją zasad określonych w regulaminie i podpisaniem oświadczeń zawartych na karcie zgłoszenia oraz dostarczenie jej do biura LGD LYSKOR do 3 listopada do godz. 15:30.

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Możliwe jest również przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres [email protected] W takim wypadku oryginał wypełnionego i podpisanego zgłoszenia należy dostarczyć w dniu spotkania podsumowującego projekt, które odbędzie się 10 listopada do godz. 17:00 w Ośrodku Kultury i Sportu w Gaszowicach (ul. Rydułtowska 7).

Szczegółowych informacji nt. konkursu udzielają pracownicy biura LGD telefonicznie pod numerem 32 4407601 w godzinach pracy – od poniedziałku do piątku 7:30-15:30.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here