Czytelniczki raciborskiej biblioteki pochwaliły się swoimi rękodziełami [ZDJĘCIA]

Na kolejnym spotkaniu z serii „Zrobione w domu, pokazane w bibliotece” czytelniczki pochwaliły się pracami zrobionymi na drutach, na szydełku, wyszywanymi, a także piękną ręcznie robioną biżuterią.

W każdy ostatni czwartek miesiąca w Filii nr 8 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. Żorskiej 2 w Raciborzu spotykają się czytelnicy z pasją do tworzenia. Jak do tej pory tylko panie angażują się w spotkania, jednak panowie z pasją też są zaproszeni.

- reklama -

Podczas spotkań „Zrobione w domu, pokazane w bibliotece” uczestnicy nie tylko przynoszą swoje dzieła aby pokazać je innym, ale także dzielą się niepowodzeniami i sukcesami. Przekazują sobie dobre rady i dyskutują o nowych zainteresowaniach. Na kolejnym spotkaniu z serii pochwaliły się pracami zrobionymi na drutach, na szydełku, wyszywanymi, a także piękną ręcznie robioną biżuterią. Jak to na spotkaniach w bibliotece bywa, nie zabrakło dyskusji o niedawno przeczytanych książkach oraz polecajek czytelniczych.

zrobione w domu
Czytelniczki raciborskiej biblioteki pochwaliły się swoimi rękodziełami

Kolejne spotkanie z cyklu odbędzie się 25 listopada. Z pewnością nie zabraknie na nim świątecznych ozdób – będzie to doskonała okazja do wprowadzenia się w bożonarodzeniową atmosferę.

Spotkania organizuje Filia nr 8 przy ul. Żorskiej 2 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu. Kontakt: telefon 32 419 04 93, e-mail [email protected]

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here