Wężykiem przez Rzuchów. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila

Policja
Zdjęcie poglądowe

Dwóch mężczyzn, podróżując samochodem, zauważyło jadącego VW Sharana, który poruszał się całą szerokością drogi i stwarzał zagrożenie dla innych kierowców. Mężczyźni natychmiast zawrócili i pojechali za samochodem, przypuszczając,  że kierowca może być pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj (24.11) około godziny 18.30. Wtedy to w Rzuchowie na ulicy Rybnickiej dwóch mężczyzn, podróżujących samochodem, zauważyło jadącego VW Sharana, który poruszał się całą szerokością drogi. Mężczyźni zawrócili i pojechali za tym samochodem. Ten zatrzymał się na parkingu przy markecie w Rzuchowie. Jadący za Sharanem mężczyźni podeszli do kierowcy, a wtedy wyczuli silną woń alkoholu, wobec czego uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę i powiadomili dyżurnego raciborskiej policji.

- reklama -

Dyżurny niezwłocznie wysłał na miejsce raciborską drogówkę, a ta zatrzymała ujętego 38-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego i zabezpieczyła pojazd, którym się poruszał. Ponadto mundurowi potwierdzili przypuszczenie zgłaszających, 38-letni kierowca miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Teraz grożą mu nawet 2 lata pobytu w więzieniu.

/KPP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj