Pobicie w Rudzie Kozielskiej. Sprawcy zatrzymani [ZDJĘCIA]

Pobicie w Rudzie Kozielskiej. Sprawcy zatrzymani

Do ataku na 29-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego doszło w minioną niedzielę. Po zatrzymaniu agresorów okazało się, że są nietrzeźwi.

Kuźniańscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 21, 24 i 27 lat, którzy 2 stycznia napadli i pobili 29-letniego mężczyznę. Agresorzy usłyszeli już zarzuty pobicia, za które mogą spędzić za kratami nawet 3 lat.

- reklama -

Do ataku na 29-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego doszło w minioną niedzielę ok. godz. 8:30. Kilka minut po zdarzeniu dyżurny raciborskiej komendy odebrał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na terenie prywatnej posesji przy ul. Raciborskiej w Rudzie Kozielskiej. Na miejsce pilnie pojechali policjanci z Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej. Zastali tam poszkodowanego z obrażeniami głowy i brzucha, któremu załoga pogotowia udzielała pomocy medycznej.

Stróże prawa szybko ustali wizerunek sprawców na podstawie zebranych informacji i już po kilkudziesięciu minutach po zajściu zatrzymali trzech agresorów. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że cała trójka jest pijana. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Napastnicy od kuźniańskich śledczych usłyszeli zarzut pobicia, do którego się nie przyznali. Prokurator na wniosek kuźniańskich kryminalnych 4 stycznia zastosował w stosunku do trzech podejrzanych dozór policyjny. Teraz grozi im nawet do 3 lat więzienia.

fot. KPP Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here