Administracja publiczna przechodzi na pracę zdalną

praca zdalna home office
Fot. pexels.com

– Lockdowny jako takie raczej nie są i nie będą już takim instrumentem wykorzystywanym w polityce epidemicznej, tak jak to było w poprzednich falach, raczej jest kwestia pójścia w kierunku wykorzystywania tych certyfikatów – powiedział Adam Niedzielski.

W Polsce zostanie wprowadzony obowiązek pracy zdalnej w administracji publicznej. Adam Niedzielski zaapelował do wszystkich pracodawców o to, by w miarę możliwości praca zdalna również w firmach prywatnych znowu stała się standardem. – W poczuciu odpowiedzialności za pracowników, w poczuciu odpowiedzialności za sytuację epidemiczną w środowisku pracy zwracam się z prośbą, apelem, by to bezpieczne środowisko pracy tworzyć – zaznaczył.

- reklama -

Czy rząd planuje znów wprowadzenie lockdownu? – Patrząc na politykę epidemiczną w pozostałych krajach, to widzimy wyraźnie, że jest zdecydowane odejście od czegoś, co nazywamy lockdownami, w kierunku powszechnego stosowania certyfikatów, tych, które potwierdzają testowanie, status ozdrowieńca bądź też szczepienie. Myślę, że w ogóle lockdowny jako takie raczej nie są i nie będą już takim instrumentem wykorzystywanym w polityce epidemicznej, tak jak to było w poprzednich falach, raczej jest kwestia pójścia w kierunku wykorzystywania tych certyfikatów – powiedział Adam Niedzielski.

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj