Książki są strrrasznie fajne. W bibliotece w Brzeziu czytali w ciemnościach [ZDJĘCIA]

Książki są strrrasznie fajne. W bibliotece w Brzeziu czytali w ciemnościach

Liczna grupa uczestników kolejny raz utwierdziła w tym, że czytanie nie jest straszne, a takie wydarzenia są potrzebne.

21 października w bibliotece w Brzeziu po raz kolejny odbyło się „Czytanie w ciemnościach”. Tego dnia do biblioteki przybyły nie tylko ludzkie dzieci. Były gry i zabawy, wspólna praca plastyczna i przede wszystkim czytanie.

- reklama -

– Jest taki dzień w roku, kiedy biblioteka jest otwarta dopiero po zmroku. Jest taki dzień w roku, kiedy w bibliotece jest strasznie… Duchy, czarownice, zombie, kościotrupy i dynie. Jest taki dzień w roku, kiedy w bibliotece czytamy w ciemnościach. „Czytanie w ciemnościach” to wydarzenie mające na celu pokazanie dzieciom, że książki są strrrasznie fajne. Liczna grupa uczestników kolejny raz utwierdza nas w tym, że czytanie nie jest straszne, a takie wydarzenia są potrzebne. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, że przetrwały te przerażające chwile – relacjonuje biblioteka.

Wydarzenie przeprowadzone było w ramach projektu „Pozytywnie zaBOOKowani”, który Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu realizuje dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj