Mechanik najlepszy w Makroregionalnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej [ZDJĘCIA]

Mechanik najlepszy w Makroregionalnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej

W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn reprezentujących placówki z Raciborza, Głubczyc, Rybnika i Czerwionki-Leszczyn.

25 listopada Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizował VIII Makroregionalny Turniej Halowej Piłki Nożnej, który odbył się w hali OSiR w Raciborzu. Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn: Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach, Zespół Szkół Technicznych w Rybniku, Zespół Szkół Mechanicznych w Głubczycach, Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Raciborzu, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu, II Liceum Ogólnokształcące w Raciborzu, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Raciborzu, Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu.

- reklama -

Rozgrywki odbyły się w trzech grupach, z których do finału weszły cztery drużyny.

W rywalizacji finałowej miejsce poza podium zajęła drużyna ZST Rybnik w składzie: Paszenda Jakub, Legut Dawid, Marszolik Kamil, Iżyniewicz Filip, Harazik Artur, Gamrot Jakub, Kuczera Łukasz, Pastuszka Igor, Gut Michał, Karwot Maks.

Trzecie miejsce wywalczył ZSOMS w Raciborzu w składzie: Szyra Daniel, Frańczuk Bartosz, Grygutis Jonatan, Kałus Krzysztof, Keler Tobiasz, Klimas Paweł, Kuhl Rafał, Mandrysz Dawid, Palasz Jakub, Ronin Maksymilian, Zientek Jakub. Drugie miejsce przypadło ZS w Czerwionce-Leszczynach w składzie: Korzeń Tadeusz, Rosiak Michał, Froehlich Fabian, Tokarz Wojciech, Czogała Dawid, Blaut Paweł.

Turniej zwyciężył CKZiU nr 2 „Mechanik” z Raciborza w składzie: Zaczyk Patryk, Wenderberger Dawid, Fichna Michał, Bugla Jakub, Okrent Mateusz, Gorczowski Dawid, Lenart Dawid, Kaczor Fabian, Rybczyński Patryk, Koliński Kamil, Pendzich Marek.

fot. PCS, OSiR
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj