Miłośnicy kolei na spotkaniu w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

marcin antosz
Miłośnicy kolei na spotkaniu w raciborskiej bibliotece

Gośćmi raciborskiej biblioteki byli: Marcin Antosz – autor książki „Opóźnienie może ulec zmianie” i bloga maszynista.eu oraz Dominika Poladowska – autorka instagramowego konta maszynistka.pr.

Raciborska biblioteka to miejsce znane nie tylko z książek, ale inspirujących spotkań i wydarzeń. To miejsce, gdzie pasje łączą ludzi – wczorajsze spotkanie było tego przykładem. W książnicy przy ul. Kasprowicza spotkali się miłośnicy kolei, aby porozmawiać o swojej pasji i zadać nurtujące pytania osobom, które znają z internetu: Marcinowi Antoszowi – autorowi książki „Opóźnienie może ulec zmianie” i bloga maszynista.eu oraz Dominice Poladowskiej – autorce instagramowego konta maszynistka.pr.

- reklama -

Goście opowiedzieli o tym, jak narodziła się ich pasja do kolei oraz o trudnościach jakie napotkali po drodze, a także o tym, z jakimi wyrzeczeniami i problemami muszą zmagać się na co dzień. Uczestnicy spotkania z ogromnym zainteresowaniem słuchali historii Marcina i Dominiki. Na koniec nie zabrakło pytań i ciekawych rozmów. Publiczność wykazała się ogromną wiedzą niezależnie od wieku – najmłodsi zapytali o to, jak rozpocząć ten zawód, zaś starsi pytali czy jest szansa aby się przebranżowić.

Po prezentacji i pytaniach nadszedł czas na wywiady, zdjęcia i autografy. Wszyscy uczestnicy mieli okazję zamienić parę zdań ze znanymi maszynistami.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj