Racibórz prozą zaczarowany. Zgłoszenia do 13 października

maszyna do pisania
Fot. freepik.com

Do udziału w konkursie zakwalifikowane zostaną prace pisane prozą, o dowolnej tematyce, jednak zawierające elementy związane z Raciborzem.

To już ostatni dzwonek, żeby zgłosić swoją pracę w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Racibórz prozą zaczarowany” organizowanego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu oraz Miasto Racibórz. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne w wysokości 1000, 600 i 400 zł.

- reklama -

Do udziału w konkursie zakwalifikowane zostaną prace pisane prozą (nie mniej niż 5 i nie więcej niż 10 stron znormalizowanego maszynopisu), o dowolnej tematyce, jednak zawierające elementy związane z Raciborzem. Prace, opatrzone godłem literowym/pseudonimem (bez danych osobowych) należy przesłać na adres Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu do 13 października. Na zwycięzców czekają nagrody oraz wyróżnienia książkowe. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 listopada.

Szczegółowy regulamin oraz formularze zgłoszenia dostępne są na stronie https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2991-x-edycja-konkursu-literackiego—-raciborz-proza-zaczarowany—.html.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj