Pieniądze na sport w Raciborzu podzielone

pilka nozna boisko
Fot. pexels.com

Dotacje na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej otrzymały 33 organizacje.

Rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej objętych „Programem współpracy Miasta Racibórz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok”. 33 organizacje na realizację swoich zadań otrzymają w sumie 1,462 mln zł.

- reklama -

Najwięcej – 330 tys. zł – otrzyma Unia Racibórz sp. z o.o. na „Organizację szkolenia i udziału we współzawodnictwie sportowym zawodników Unia Racibórz Sp. z o.o. w 2024 r.” 180 tys. powędruje do Miejskiego Klubu Zapaśniczego Unia w Raciborzu na „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży oraz udział we współzawodnictwie sportowym Klubu MKZ Unia w Raciborzu”. LKS-owi Studzienna przyznano 83 tys. zł na zadanie „Aktywnie spędzam czas w klubie LKS Studzienna”. 80 tys. zł otrzymał Międzyszkolny Klub Sportowy – Szkoły Mistrzostwa Sportowego Victoria”Racibórz na realizację zadania „Od sportu szkolnego do igrzysk olimpijskich”, a 76 tys. zł – Klub Siatkarski Racibórz na „Prowadzenie szkolenia i udział we współzawodnictwie sportowym zawodników Klubu Siatkarskiego Racibórz oraz organizację rozgrywek amatorskiej ligi piłki siatkowej”.

Zobacz pełny wyraz podmiotów, którym udzielono dotację na realizację w 2024 r. zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj