
Wydarzenie odbyło się na obiektach Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 300 uczestników.
Głównym organizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe razem z Warsztatem Terapii Zajęciowej w Gorzycach, Ośrodkiem Caritas Archidiecezji Katowickiej św. Hiacynta i Franciszka w Wodzisławiu Śląskim, Powiatowym Młodzieżowym Ośrodkiem Sportu w Wodzisławiu Śląskim i Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim.
Imprezę otwarto przemarszem z flagą olimpijską, odśpiewaniem hymnu i zapaleniem znicza olimpijskiego. Dodatkowymi atrakcjami były możliwość wjazdu drabiną strażacką, przejażdżki na motorach Harley Davidson czy animacje dla dzieci.
/fot. Adrianna Sikorska oprac. c/
Środowisko, jakość życia, ekologia





![„Mapa Marzeń” w raciborskiej bibliotece. Kobiece warsztaty pełne inspiracji [ZDJĘCIA] „Mapa Marzeń” w raciborskiej bibliotece. Kobiece warsztaty pełne inspiracji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/biblioteka-brzezie.jpg)
![Hip-hopowe formacje Skazy najlepsze na turnieju w Kędzierzynie-Koźlu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-taneczny-skaza-raciborz.jpg)
![Dzień Kobiet z książką. Spotkanie z Danutą Chlupową w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Dzień Kobiet z książką. Spotkanie z Danutą Chlupową w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/danuta-chlupowa.jpg)






![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych [ZDJĘCIA] Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/komiksowe-ferie-biblioteka.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)












