
Wodzisławski park rozrywki zyska nowe atrakcje dla mieszkańców i turystów – zaplanowano m.in. budowę wodnego placu zabaw i tężni solankowej.
Działający od 2015 r. Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza” w Wodzisławiu Śląskim wkrótce przejdzie rozbudowę. Jak przekonuje wodzisławski magistrat, przeprowadzono rozległe analizy w celu wybrania najlepszych rozwiązań dla mieszkańców. Pojawi się m.in. nowoczesny wodny plac zabaw, który zastąpi istniejący labirynt. „Trzy Wzgórza” wzbogacą się też o tężnię solankową ze stylową pergolą. Z myślą o młodych pasjonatach futbolu powstanie unikatowy w skali regionu piłkarski plac zabaw.






![Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra [ZDJĘCIA] Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/vladislav-miczek.jpg)
![Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/karin-lednicka.jpg)



![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)
![Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/koncert-umuzykalniajacy-rck.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)










