
10 – 11 lipca na boisku przy ZSP nr 3 w Raciborzu (Płonia) odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Miasta Racibórz. Turniejowi towarzyszyć będzie festyn parafialno – rodzinny, który odbędzie się na placu kościelnym Parafii p.w. Św. Paschalisa na Płoni.
Program imprezy:
Sobota, 10 lipca
Miejsce: boisko przy ZSP nr 3 w Raciborzu, ul. Sudecka 2 – Płonia
godz. 13.00 – 19.00: rozgrywki pucharowe
I grupa:
godz. 13.00
LKS OCICE – LKS WICHER PŁONIA
godz. 14.00
LKS BRZEZIE – LKS WICHER PŁONIA
godz. 15.00
LKS OCICE – LKS BRZEZIE
II grupa:
godz. 16.00
LKS MARKOWICE – KS RAFAKO
godz. 17.00
KS RAFAKO – LKS STUDZIENNA
godz. 18.00
LKS STUDZIENNA – LKS MARKOWICE
Miejsce: plac przykościelny Parafii p.w. Św. Paschalisa w Raciborzu
godz. 19.00: zabawa taneczna z zespołem Braccero
Niedziela, 11 lipca
Miejsce: boisko przy ZSP nr 3 w Raciborzu, ul. Sudecka 2 – Płonia
godz. 14.00: finał rozgrywek pucharowych
Miejsce: plac przykościelny Parafii p.w. Św. Paschalisa w Raciborzu
godz. 14.00: uroczyste rozpoczęcie festynu parafialno – rodzinnego
godz. 15.30: występy dzieci przedszkolnych i szkolnych z ZSP nr 3 w Raciborzu-Płoni
godz. 16.00: pokaz tresury psów P. Krakowczyka z Krzyżkowic
godz. 16.30: uroczyste wręczenie nagród uczestnikom rozgrywek pucharowych przez prezydenta miasta Racibórz Mirosława Lenka
godz. 17.00: występ zespołu wokalnego MIRAŻ z MDK w Raciborzu
godz. 18.00: występ zespołu wokalno-instrumentalnego SRC
godz. 19.30: zabawa taneczna z zespołem BRACCERO
Dodatkowe atrakcje:
– przejazd bryczką P. H. Malcharczyka
– stoisko CARITAS z kawą i herbatą, a dla najmłodszych: zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, trampolina.
/p/





![Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami [ZDJĘCIA] Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/klub-ojca.jpg)
![Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK z koncertem w Brzeziu [ZDJĘCIA] [WIDEO]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Zespol_SLASK_DSC01419.jpg)
![Duet Kowalewska & Kuder prezentuje nowy singiel „Twist” [WIDEO] Kowalewska & Kuder](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/2-twist-kowalewska-kuder.jpg)




![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)


![Złote medale zawodników Łamatora na mistrzostwach Śląska [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/lamator-raciborz-11.jpg)






