
Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali dwóch mężczyzn – 21-latka oraz 39-latka. Pierwszy z nich miał przy sobie 30 gramów marihuany. 39-latek natomiast posiadał amfetaminę.
Do zatrzymania pierwszego z mężczyzn doszło w nocy z 10 na 11 lutego. Był nim 21-letni mieszkaniec Raciborza, który był w posiadaniu 30 gramów marihuany. Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali również 39-letniego mieszkańca Raciborza. Mężczyzna ten posiadał 34 gramy amfetaminy.
/p/
——————————————————————-
REKLAMA:
Głośniki Creative Inspire A500

Nadszedł czas, aby zacząć słuchać dźwięków przestrzennych w systemie 5.1 w grach , utworach muzycznych i filmach przez nowe głośniki Creative Inspire A500. Pora pobudzić zmysły wrażeniami barwnego panoramicznego dźwięku przestrzennego. Klasyczny styl i łatwość obsługi to cechy, które sprawiają, że możliwość zanurzenia się w wielokanałowym dźwięku przestrzennym i korzystania z wszystkich zalet produktów firmy Creative — lidera branży audio — jest doskonałym wyborem. Przetwornik głośnika niskotonowego typu long-throw i pięć głośników satelitarnych zapewniają mocne basy oraz dźwięk pozycyjny pozwalający na większą precyzję w grach i dający mocniejsze wrażenia z oglądania filmów. Dzięki stylowemu wyglądowi i jakości dźwięku głośniki Creative Inspire A500 są idealnym dodatkiem do komputera PC lub notebooka .
Cena w SOFT-ib: 225 zł
(Ceny na dzień 15.2.11.)




![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)

![Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji [ZDJĘCIA] Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zamek.jpg)





![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)










