Zarząd Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu informuje, iż Fundacja zakończyła wydawanie talonów w ramach programu zdrowotnego "Postaw na zdrowie – Jesteś tego warta" .
Jest to program bezpłatnych badań na antygen raka jajników CA 125. Jednocześnie Zarząd prosi Panie, które pobrały talony o wykonanie badań do 12 grudnia 2011 r. włącznie.
Badania wykonywane są przez Laboratorium Analityczne w godzinach:
o poniedziałek, wtorek, środa, piątek – 6.00 – 11.00 i 14.00 – 16.00,
o czwartek – 14.00 – 18.00
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 032 755 51 91.
/Starostwo Powiatowe/










![Funkcjonariusze i pracownicy Straży Granicznej oddali krew w Raciborzu [ZDJĘCIA] Funkcjonariusze i pracownicy Straży Granicznej oddali krew w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)





![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach [ZDJĘCIA] O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Magdalena-Kopel.jpg)




