- wydarzenie już minęło.
Koncert zimowy Grupy Bez Nazwy w DK Strzecha 19 stycznia

Grupa, której korzenie sięgają początku lat 70. ubiegłego wieku, zaprezentuje największe hity amerykańskich standardów zimowych i okołoświątecznych.
19 stycznia o godz. 17:00 Raciborskie Centrum Kultury i zespół jazzowy Grupa Bez Nazwy, który wraca na raciborski rynek po kilkuletniej przerwie, zapraszają do RCK DK Strzecha na koncert zimowy. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasach RCK oraz na www.biletyna.pl. Honorowane raciborskie karty: Senior 60+ i Rodzina+.
Grupa, której korzenie sięgają początku lat 70. ubiegłego wieku, zaprezentuje tym razem największe hity amerykańskich standardów zimowych i okołoświątecznych. Podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in. „Let it snow” Deana Martina, „Jingle Bells Rock” Bobiego Helmsa, „It’s beginning to look like Christmas” Binga Crosby czy nastrojowe „Driving home for Christmas” z repertuaru Chrisa Rea. Nie zabraknie również polskich akcentów muzycznych.
Zespół zagra w składzie: Agnieszka Busuleanu-Jaksik – wokal, Stefan Konopnicki – gitara basowa, Jakub Wramba – gitara, Jarosław Pawłowski – piano, Tadeusz Widota – perkusja, Marek Pieczarek – saksofon, Dawid Cieślik – trąbka, Gustaw Rotmański – puzon.

oprac. /kp/
– reklama –





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)






![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)








![Fagot w roli głównej podczas koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] Fagot w roli głównej podczas koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/koncert-umuzykalniajacy-fagot.jpg)
