WARSZTATY
Wydarzenia
-
-
Kreatywne warsztaty rodzinne w bibliotece w Ocicach 26 marca
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia nr 3 Ocice ul. Tuwima 1, Racibórz, Śląskie, PolskaFilia biblioteczna w Raciborzu-Ocicach zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy będą mogli przygotować własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Spotkanie odbędzie się w czwartek 26 marca o godz. 16:00 w siedzibie biblioteki przy ul. Tuwima 1.
Podczas zajęć uczestnicy poznają technikę quillingu, czyli sztukę ręcznego zwijania cienkich pasków papieru, z których powstają dekoracyjne kompozycje. W trakcie warsztatów będzie można samodzielnie stworzyć oryginalną kartkę świąteczną, która może stać się wyjątkowym upominkiem dla bliskiej osoby. Organizatorzy podkreślają, że spotkanie to nie tylko okazja do rozwijania zdolności manualnych i kreatywności, ale także do wspólnego spędzenia czasu w twórczej i przyjaznej atmosferze.Bezpłatne
– reklama –





![Świąteczny kiermasz w ruinach zamku w Tworkowie [ZDJĘCIA] Świąteczny kiermasz w ruinach zamku w Tworkowie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/kiermasz-wielkanocny-tworkow-krzyzanowice.jpg)
![Klocki Lego połączyły pokolenia w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Klocki Lego połączyły pokolenia w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/klub-ojca.jpg)
![Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece [ZDJĘCIA] Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-plastyczny-opowiesci-z-narnii-biblioteka.jpg)




![Polsko-czeskie spotkanie bibliotekarzy w Raciborzu [ZDJĘCIA] Polsko-czeskie spotkanie bibliotekarzy w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/biblioteka-nie-ogranicza.jpg)
![Uczniowie z Roth poznają Racibórz i polskie tradycje wielkanocne [ZDJĘCIA] Uczniowie z Roth poznają Racibórz i polskie tradycje wielkanocne](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Gymnasium-Roth.jpg)
![Światowy Dzień Wody w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Światowy Dzień Wody w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/dzien-wody-biblioteka.jpg)
![Raciborska bohemistyka świętuje 20-lecie działalności [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/bohemistyka-filologia-czeska-ans-raciborz.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









