DZIEŃ MATKI I OJCA – święto wdzięczności, szacunku i miłości

3

Dzieci z Przedszkola nr 20 im. J. Korczaka przy ul. Polnej zaprosiły swoich rodziców na uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca -święta serdecznych życzeń.W dniach od 23 do 25 maja 2005r.
w Przedszkolu nr 20 obchodziliśmy połączoną uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca. Rodzice chętnie przyjeli zaproszenia od swoich pociech.
W kolejnych dniach obchodzonych uroczystości dzieci składały rodzicom życzenia najlepiej jak potrafią, wyrażone poprzez piosenki, wiersze oraz tańce. Grupa 6-latków przedstawiła muzyczną wersję bajki pt.”Jaś iMałgosia. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci odśpiewały sto lat i wręczyły wykonane przez siebie upominki.Dla wszystkich rodziców były to chwile radosne i pełne wzruszeń.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. Adrian

    Za dużo tych auto-rytetów. Te myślniki przekreślają ważność wypowiedzi. To nie tylko jest niezgodne z językiem polskim ale również niepoprawne gramatycznie. To mnie „szokuje” i nie wiem co o tym sądzić. Pomimo poprawności „myślenia”. Pozdrawiam !

  2. xxx

    artyuł bardzo przydatny mi:) ale.. kto jest autorem?? musze wiedziec !!

  3. Pierwsze 4 wpisy w googlach to raciborskie cośtam. |Chodzę do kościoła raz na jakiś czas, nawet staram się nie przeklinać a tutaj takie coś…. Mam problem z autorytetem wobec 2-letniego dziecka (z którym uczestniczę w polskich mszach, mimo iż mieszkam w UK) . Więc mam w głębokim poważaniu w tym przypadku kwestię boga w ęternecie grrrr!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here